آمار ثبت نام

تعداد متقاضیان دوره حضوری کارگاه آموزشی تا کنون
3 از 100 نفر  
   
تعداد متقاضیان دوره غیر حضوری کارگاه آموزشی تا کنون
0 از 90 نفر  
  
تعداد متقاضیان دوره غیر حضوری رفع اشکال نرم افزاری تا کنون
0 از 50 نفر   
  

عدم نمایش مناسب

جهت نمایش بهتر سایت از مرورگر استفاده نماییدChromeیاFirefox
در صورت مشاهده سایت با compatibility view از گزینهie استفاده نمایید address barدر
Skip Navigation Links
1.درمورد دوره آموزشی
2.فرم ثبت نام
3.تایید نهایی
 

با سلام و احترام خدمت همکاران گرامی؛

به استحضار می‌رساند در راستای بهبود عملکرد کاربران در سامانه جامع آموزشی دانشگاه دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه در نظر دارد نسبت به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و رفع اشکال برای واحدهای استانی و مراکز آموزشی جهت استفاده بهینه از امکانات نرم‌افزار به صورت حضوری و مجازی اقدام نماید.

خواهشمند است جهت برنامه ریزی بهتر برای برگزاری کارگاه‌ها نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایید. لازم به ذکر است پس از به حد نصاب رسیدن نفرات ثبت‌نامی که در سایت دانشگاه جامع به آدرس www.it.uast.ac.ir آمار لحظه‌ای آن‌ها نمایش داده خواهد شد، زمان و محل برگزاری کارگاه از طریق پیام کوتاه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

 توجه به نکات زیر ضروری است:

* بدیهی است ثبت نام فقط برای افرادی مقدور خواهد بود که به عنوان کارشناسان واحد استانی یا مرکز در سامانه‌ی سجاد تعریف شده باشند.

* در صورت مشاهده‌ی هرگونه مغایرت در اطلاعات نمایش داده شده با مراجعه به رییس مرکز (برای کارکنان مرکز) یا رییس واحد استانی (برای کارکنان واحد استانی) نسبت به ویرایش اطلاعات خود در سامانه‌ی سجاد اقدام نمایند.

* در هر بار ثبت نام افراد مجاز به شرکت در یک دوره می‌باشند. بدیهی است پس از برگزاری کارگاه کارشناسان محترم می‌توانند در کارگاه‌های دیگری ثبت‌نام نمایند.

* سامانه‌ی کارگاه آموزشی سجاد به صورت دایمی بوده و کارشناسان محترم هر زمان که نیاز به آموزش در این زمینه داشته باشند می‌توانند اقدام به ثبت نام نمایند تا بر اساس اولویت (اولویت زمان ثبت نام می‌باشد) از آن‌ها دعوت به عمل آید.

* کلیه هزینه‌های ایاب و ذهاب و اسکان برعهده واحد استانی یا مرکز می‌باشد.

* حداکثر ظرفیت پذیرش از هر واحد استانی یا مرکز آموزشی در یک کارگاه 2 نفر می باشد.

* زمان و محل برگزاری کارگاه از طریق پیامک به متقاضیان اعلام خواهد شد.